VSOK Logga

Anmälda

Här finns alla VSOKare som är anmälda till nån tävling listade.

Det kan hända att en och annan tävling med speciell anmälningsprocedur inte finns med.

2022-05-20

13-16: VOF läger

Nova Sahlén "Ungdom/ledare" (Ungdom) "klubb" (Västerås SOK)
Vidar Gimberg "Ungdom/ledare" (Ungdom) "klubb" (VSOK)
Frida Herbst "Ungdom/ledare" (Ungdom) "klubb" (Västerås SOK)
Elsa Amberntsson "Ungdom/ledare" (Ungdom) "klubb" (VSOK)
Irma Malmström "Ungdom/ledare" (Ungdom) "klubb" (VSOK)
David Thapper "Ungdom/ledare" (Ungdom) "klubb" (Västerås SOk)
Noel Moström Wernryd "Ungdom/ledare" (Ungdom) "klubb" (VSOK)
Leopold Olofsson "Ungdom/ledare" (Ungdom) "klubb" (Västerås SOK)
Robert Palm "Ungdom/ledare" (ledare) "klubb" (VSOK)
Erik Palm "Ungdom/ledare" (Ungdom) "klubb" (VSOK)
Martin Juhlin "Ungdom/ledare" (ledare) "klubb" (Västerås SOK)
Ludvig Juhlin "Ungdom/ledare" (Ungdom) "klubb" (Västerås SOK)
Gustav Juhlin "Ungdom/ledare" (Ungdom) "klubb" (Västerås SOK)
Okänd id=106888, org=34 "Ungdom/ledare" (Ungdom) "klubb" (Arboga OK)
Rasmus Viertel "Ungdom/ledare" (Ungdom) "klubb" (ledare)
Karl Stjärnesund "Ungdom/ledare" (Ungdom) "klubb" (VSOK)
Johan Malmström "Ungdom/ledare" (ledare) "klubb" (Västerås SOK)
Elin Palm "Ungdom/ledare" (Ungdom) "klubb" ()
Emma Herbst "Ungdom/ledare" (ledare) "klubb" ()
Oskar Johansson "Ungdom/ledare" (Ungdom) "klubb" ()
Edvin Vikström "Ungdom/ledare" (Ungdom) "klubb" ()
Johan Sundén "Ungdom/ledare" (ledare) "klubb" ()
Olle Lindgren "Ungdom/ledare" (Ungdom) "klubb" ()
Pernilla Sahlén "Ungdom/ledare" (ledare) "klubb" (Västerås SOK)
Hugo Zetterberg "Ungdom/ledare" (Ungdom) "klubb" ()

 

2022-05-24

OK Tjärnen/OK Nalle motions-OL 220524

Kjell Lindberg
Tommy Wåhlin
Kristina Wåhlin

 

2022-05-24

VOF Ungdom, VPT 3

Simon Modig
Maja Ahlström
Felix Herbst
Frida Herbst
Hugo Zetterberg
Olle Zetterberg
Lukas Isaksson
Josiah Bergroth
Kajsa Bergroth
Felix Arvelius
Noah Andertoft
Smilla Andertoft
William Kulläng
Melvin Kulläng
Felicia Sahlén
Nova Sahlén
Elin Palm
Erik Palm
Alvar Kulläng
Elsa Kulläng
Elsa Amberntsson
Rut Amberntsson
Majken Amberntsson
Klara Oldaeus
Olle Lindgren
Vidar Gimberg
Noel Moström Wernryd
Oscar Noring
Rasmus Noring
Gustav Juhlin
Klara Juhlin
Ludvig Juhlin
Freja Ivermark
Elin Ivermark
Rasmus Viertel
Leopold Olofsson
Maximilian Olofsson
David Thapper
Hanna Thapper
Oliver Wickström
Klara Åkerman Sjöström
Hannes Qvist
Selma Löfqvist
Gustav Isaksson
Lova Johannesson
Alexander Thulin
Albin Wallinder
Linus Wallinder
Florian Viertel
Johannes Viertel
Amanda Hall
Irma Malmström
Edvin Vikström
Sixten Slagbrand
Freja Mattila
Ville Mattila

 

2022-05-26

Tour de Medelpad, dag 1, medel

Felix Herbst
Frida Herbst
Jan-Olov Bergman

 

2022-05-27

MTBO, USM/JSM/SM/VSM, Svenska Cupen, #5, sprint

Andreas Mathisen
Pernilla Sahlén
Anders Sahlén
Jenny Ekvall
Daniel Björnberg
Elvira Björnberg
Åsa Wallinder
Nova Sahlén
Magnus Andersson

 

2022-05-27

Tour de Medelpad, dag 2, medel

Felix Herbst
Frida Herbst
Jan-Olov Bergman

 

2022-05-28

Färna herrgårdssprint, individuell

Josiah Bergroth
Kajsa Bergroth
Lars-Erik Rask
Annette Ragvald
Hans Ragvald
Leopold Olofsson
Lars Olofsson
Maximilian Olofsson
Rasmus Viertel
Sixten Slagbrand
Karin Andersson
Gustav Juhlin
Klara Juhlin
Ludvig Juhlin
Martin Juhlin
Åsa Holmgren
Martin Oldaeus
Klara Oldaeus
Malena Ahlström
Maja Ahlström
Rune Vikman
Eva Palm
Elin Palm
Erik Palm
Johan Sundén
Cecilia Einarsson
Kjell Lindberg
Per Erik Fogel
Robert Palm
Jens Andertoft
Smilla Andertoft
TamÁS Szuts
Henrik Wickström
Oliver Wickström

 

2022-05-28

Färna herrgårdssprint, stafett

1 Lag: Västerås SOK 1 Sträckor:4
2 Lag: Västerås SOK 2 Sträckor:4
3 Lag: Västerås SOK 3 Sträckor:4
4 Lag: Västerås SOK 4 Sträckor:4
5 Lag: Västerås SOK 5 Sträckor:4
6 Lag: Västerås SOK 1 Sträckor:4
7 Lag: Västerås SOK 6 Sträckor:4
8 Lag: Västerås SOK 7 Sträckor:4

 

2022-05-28

High Coast 2-days, dag 1, medel

Frida Herbst
Felix Herbst

 

2022-05-28

MTBO, USM/JSM/SM/VSM, Svenska Cupen, #6, lång

Andreas Mathisen
Pernilla Sahlén
Jenny Ekvall
Daniel Björnberg
Elvira Björnberg
Åsa Wallinder
Magnus Andersson
Thomas Andersson

 

2022-05-28

Skogskarlarnas Alltings KM och Dalarnas SKK-KM

Anders Rooth

 

2022-05-29

High Coast 2-days, dag 2, lång

Felix Herbst
Frida Herbst
Tommy Fröjd

 

2022-05-29

MTBO, USM/JSM/SM/VSM, Svenska Cupen, #7, medel

Andreas Mathisen
Pernilla Sahlén
Anders Sahlén
Daniel Björnberg
Elvira Björnberg
Åsa Wallinder
Magnus Andersson

 

2022-05-31

VOF Ungdom, VPT 4

Sixten Slagbrand
Felix Herbst
Frida Herbst
Simon Modig
Maja Ahlström
Hugo Zetterberg
William Kulläng
Melvin Kulläng
Elsa Amberntsson
Rut Amberntsson
Majken Amberntsson
Olle Lindgren
Vidar Gimberg
Oscar Noring
Rasmus Noring
Josiah Bergroth
Kajsa Bergroth
Freja Ivermark
Elin Ivermark
David Thapper
Hanna Thapper
Selma Löfqvist
Lukas Isaksson
Alexander Thulin
Klara Juhlin
Ludvig Juhlin
Gustav Juhlin
Leopold Olofsson
Maximilian Olofsson
Elin Palm
Erik Palm
Irma Malmström
Freja Mattila
Ville Mattila
Felicia Sahlén
Nova Sahlén
Knut Strandberg
Hannes Qvist
Edvin Vikström
Gustav Isaksson
Noel Moström Wernryd

 

2022-05-31

Veteran-OL Strängnäs-Malmby OL

Kjell Lindberg
Liz Porteous
Bo Andersson
Gullan Andersson
Margareta Löfqvist
Lennart Ekholm
Bernt Åström

 

2022-06-01

SKK Västmanland Försommarträff

Kurt Zander
Bo Löwegren
Anders Rooth
Hans Malmkvist
Rolf Svensson
Lars Jakobsson
Bo Lenander
Torsten Lund
Per Haeppling
Göran Andersson
Anders Wikström

 

2022-06-01

Stockholm City Cup, #3

TamÁS Szuts

 

2022-06-02

Veteteran och Motions orientering - Arboga OK

Leif Zettervall
Liz Porteous
Bernt Åström

 

2022-06-04

SM, ultralång (Swedish League #6)

Josiah Bergroth
Maja Ahlström
Sixten Slagbrand

 

2022-06-04

Ösaträffen, dag 1, lång + Veteran-SM, ultralång

Eva Wadman
Per Wadman
Robert Palm
Elin Palm
Erik Palm
Eva Palm
Frida Herbst
Kajsa Bergroth
Annika Davidsson
Mikael Davidsson
Inger Gunnarsson
Niclas Ahlström
Mattias Löfqvist
Selma Löfqvist
Klas Lindgren
Karin Andersson
Martin Juhlin
Ludvig Juhlin
Gustav Juhlin
Klara Juhlin
Hanna Thapper
Kristian Fell
Jenny Sigurdsson
Bo Andersson
Maria Ivermark
Freja Ivermark
Elin Ivermark
Malena Ahlström
Lars Jakobsson
Lena Jakobsson
Emma Thorsell
Filip Thorsell
Gullan Andersson
Felix Herbst

 

2022-06-05

Ösaträffen, dag 2, medel

Robert Palm
Elin Palm
Erik Palm
Eva Palm
Felix Herbst
Frida Herbst
Josiah Bergroth
Kajsa Bergroth
Annika Davidsson
Mikael Davidsson
Inger Gunnarsson
Niclas Ahlström
Eva Wadman
Per Wadman
Mattias Löfqvist
Selma Löfqvist
Klas Lindgren
Karin Andersson
Gustav Juhlin
Klara Juhlin
Ludvig Juhlin
Martin Juhlin
Hanna Thapper
Bo Andersson
Gullan Andersson
Maria Ivermark
Freja Ivermark
Elin Ivermark
Malena Ahlström
Maja Ahlström
Emma Thorsell
Filip Thorsell

 

2022-06-06

Ösaträffen, dag 3, medel

Robert Palm
Elin Palm
Erik Palm
Eva Palm
Felix Herbst
Frida Herbst
Josiah Bergroth
Kajsa Bergroth
Annika Davidsson
Mikael Davidsson
Inger Gunnarsson
Niclas Ahlström
Eva Wadman
Per Wadman
Mattias Löfqvist
Selma Löfqvist
Klas Lindgren
Karin Andersson
Gustav Juhlin
Klara Juhlin
Ludvig Juhlin
Martin Juhlin
Hanna Thapper
Kristian Fell
Jonas Lindegren
Jenny Sigurdsson
Bo Andersson
Gullan Andersson
Maria Ivermark
Freja Ivermark
Elin Ivermark
Malena Ahlström
Maja Ahlström
Emma Thorsell
Filip Thorsell

 

2022-06-09

Veteran-OL

Bernt Åström

 

2022-06-11

DM, sprint, Västmanland

Felix Herbst
Frida Herbst
Olle Lindgren
Vidar Gimberg
Eva Palm
Elin Palm
Erik Palm
Robert Palm
Jan Noring
Anna Noring
Oscar Noring
Rasmus Noring
David Thapper
Fredrik Thapper
Gunilla Thapper
Hanna Thapper
Maria Ivermark
Filip Ivermark
Freja Ivermark
Elin Ivermark
Johan Sundén
Hugo Zetterberg
Olle Zetterberg
Gustav Isaksson
Bernt Åström

 

2022-06-14

VOF anmälan för USM

David Thapper "ungdom/ledare" (ungdom) "Tröjstorlek" (Large)
Vidar Gimberg "ungdom/ledare" (ungdom) "Tröjstorlek" (Small)
Edvin Vikström "ungdom/ledare" (ungdom) "Tröjstorlek" (Medium)
Smilla Andertoft "ungdom/ledare" (ungdom) "Tröjstorlek" (S)
Okänd id=106889, org=34 "ungdom/ledare" (ledare) "Tröjstorlek" (S)
Okänd id=106888, org=34 "ungdom/ledare" (ungdom) "Tröjstorlek" (S)

 

2022-06-14

VOF-ungdom; USM läger 13-16år, 20-21 augusti

David Thapper "ungdom/ledare" (ungdom)
Vidar Gimberg "ungdom/ledare" (ungdom)
Frida Herbst "ungdom/ledare" (ungdom)
Karl Stjärnesund "ungdom/ledare" (ungdom)
Edvin Vikström "ungdom/ledare" (ungdom)
Okänd id=106889, org=34 "ungdom/ledare" (ledare)
Okänd id=106888, org=34 "ungdom/ledare" (ungdom)

 

2022-06-25

13-16: VOF Ungdom Riksläger resa

Frida Herbst "Namn" (Frida Herbst) "Ungdom/ledare" (Ungdom) "klubb" (Västerås SOK)
Okänd id=167813, org=548 "Namn" (Jonathan Enarsson) "Ungdom/ledare" (Ungdom) "klubb" (Köping-Kolsva OK)
Rasmus Viertel "Namn" (Rasmus Viertel) "Ungdom/ledare" (Ungdom) "klubb" (Västerås SOK)
Leopold Olofsson "Namn" (Leopold Olofsson) "Ungdom/ledare" (Ungdom) "klubb" (Västerås SOK)
Elsa Amberntsson "Namn" (Elsa Amberntsson) "Ungdom/ledare" (Ungdom) "klubb" (VSOK)
Martin Juhlin "Namn" (Martin Juhlin) "Ungdom/ledare" (Ledare) "klubb" (Västerås SOK)
Ludvig Juhlin "Namn" (Ludvig juhlin) "Ungdom/ledare" (Ungdom) "klubb" (Västerås SOK)
Gustav Juhlin "Namn" (Gustav Juhlin) "Ungdom/ledare" (Ungdom) "klubb" (Västerås SOK)
Robert Palm "Namn" (Robert Palm) "Ungdom/ledare" (Ledare) "klubb" (Västerås SOK)
Erik Palm "Namn" (Erik Palm) "Ungdom/ledare" (Ungdom) "klubb" (Västerås SOK)
Elin Palm "Namn" (Elin Palm) "Ungdom/ledare" (Ungdom) "klubb" (Västerås SOK)
Nova Sahlén "Namn" (Nova Sahlén) "Ungdom/ledare" (ungdom) "klubb" (VSOK)
Kajsa Bergroth "Namn" (Kajsa Bergroth) "Ungdom/ledare" (Ungdom) "klubb" (Västerås SOK)
Karl Stjärnesund "Namn" (Karl Stjärnesund) "Ungdom/ledare" (Ungdom) "klubb" (VSOK)
Okänd id=106888, org=34 "Namn" (Amanda Bäck) "Ungdom/ledare" (Ungdom) "klubb" (Arboga OK)

 

2022-07-01

3+3 i Sälen

Anders Rooth
Vidar Gimberg

 

2022-07-15

Hallands 3-dagars

Leopold Olofsson
Maximilian Olofsson
Lars Olofsson
Gustav Juhlin
Klara Juhlin
Ludvig Juhlin
Martin Juhlin
Karin Andersson

 

2022-07-18

Österlens 3-kvällars

Felix Herbst
Frida Herbst