VSOK Logga

Anmälda

Här finns alla VSOKare som är anmälda till nån tävling listade.

Det kan hända att en och annan tävling med speciell anmälningsprocedur inte finns med.

2019-06-25

Idrefjällens 3-dagars

Per Erik Fogel
Ulf Hamrefors
Fredrik Hamrefors
Henrik Hamrefors
Annika Sundström
Linda Slagbrand
Felix Slagbrand
Marcus Arnoldsson
Mikael Davidsson
Annika Davidsson
Bo Löwegren
Gullan Andersson

 

2019-06-28

3+3 i Sälen

Sixten Slagbrand
Felicia Sahlén
Nova Sahlén
Per Sundström
Stefan Törnqvist
Maximilian Olofsson
Leopold Olofsson
Lars Olofsson
Maja Ahlström
Lill Nallgård
Anders Älvegran
Angelina Älvegran
Stella Älvegran
Teodor Älvegran
Camilla Älvegran
Tobias Dahlmark
Elin Dahlmark
Catharina Dahlmark
Elin Nallgård
Marcus Arnoldsson
Linda Slagbrand
Jonas Jensen-Tornehed
Cecilia Välijeesiö
Kurt Zander
Jan Viklund
Joakim Ahlström
Emil Ahlström
Magnus Limbäck
Nina Limbäck
Fredrik Hamrefors
Lena Törnqvist
Cecilia Einarsson

 

2019-07-01

Trekvällars

Jan Viklund

 

2019-07-02

Tjust 2-dagars, dag 1

Kristoffer Klarin

 

2019-07-03

Tjust 2-dagars, dag 2

Kristoffer Klarin

 

2019-07-05

Eskilstuna Weekend

Roger Carlsson
Tommy Fröjd
Ulf Hamrefors
Henrik Hamrefors
Fredrik Hamrefors

 

2019-07-06

Gotlands 2-dagars

Anders Älvegran
Angelina Älvegran
Stella Älvegran
Teodor Älvegran
Camilla Älvegran

 

2019-07-06

Morokulien 2-dagars

Per Sundström
Lill Nallgård

 

2019-07-09

Gotland 3-dagars

Anders Älvegran
Angelina Älvegran
Stella Älvegran
Teodor Älvegran
Camilla Älvegran
Bo Andersson
Gullan Andersson

 

2019-07-12

Hallands 3-dagars

Per Haeppling

 

2019-08-02

Ungdomens 10mila

1 Lag: Västerås SOK 1 Sträckor:6
2 Lag: Västerås SOK 1 Sträckor:12
3 Lag: Västerås SOK 2 Sträckor:12
4 Lag: Västerås SOK 1 Sträckor:7

 

2019-08-03

Obygdshelgen, dag 1

Sofi Thorsell
Rickard Svensson
Ulf Hamrefors
Fredrik Hamrefors
Henrik Hamrefors

 

2019-08-04

Obygdshelgen, dag 2

Ulf Hamrefors
Fredrik Hamrefors
Henrik Hamrefors

 

2019-08-06

Distriktsmatch Dalarna, Gästrikland, Hälsingland, Uppland och Västmanland, dag 1, sprint

Sixten Slagbrand
Erik Palm
Elis Wiklund
Elvira Björnberg
Carl Sandqvist
Felicia Sahlén
Nova Sahlén
Amanda Hall
Fanny Andersson

 

2019-08-07

Distriktsmatch Dalarna, Gästrikland, Hälsingland, Uppland och Västmanland, dag 2, lång

Sixten Slagbrand
Erik Palm
Elis Wiklund
Elvira Björnberg
Carl Sandqvist
Felicia Sahlén
Nova Sahlén
Amanda Hall
Fanny Andersson