VSOK Logga

Anmälda

Här finns alla VSOKare som är anmälda till nån tävling listade.

Det kan hända att en och annan tävling med speciell anmälningsprocedur inte finns med.

2021-06-12

DM, sprint, Örebro Län

Per Erik Fogel
Kerstin Sundberg
Jens Andertoft
Noah Andertoft

 

2021-06-12

Umeå OK, lång

Eva Wadman
Per Wadman

 

2021-06-19

Skogslöparnas nordiska

Tommy Fröjd

 

2021-06-20

Bussbyloppet

Tommy Fröjd

 

2021-06-21

NOK 3-dagars

Sixten Slagbrand
Johan Malmström
Irma Malmström
Cecilia Einarsson

 

2021-06-22

Sidensjösprinten

Tommy Fröjd

 

2021-06-27

Idrefjällveckan light - Område 1 – Nipfjällsstugan, MEDEL

Hans Westman
Elisabeth Westman
Hampus Westman
Mattias Löfqvist
Selma Löfqvist
Erica Löfqvist
Eva Palm
Elin Palm
Robert Palm
Jonas Landgård
Rut Amberntsson
Majken Amberntsson
Elsa Amberntsson
Hanna Amberntsson
Johan Herbst
Emma Herbst
Felix Herbst
Frida Herbst
Gunilla Boman
Tommy Boman
Martin Juhlin
Klara Juhlin
Ludvig Juhlin
Gustav Juhlin
Karin Andersson

 

2021-06-27

Idrefjällveckan light - Område 2 – Nipfjällsstugan, LÅNG

Hans Westman
Elisabeth Westman
Hampus Westman
Tommy Boman
Mattias Löfqvist
Selma Löfqvist
Erica Löfqvist
Eva Palm
Elin Palm
Robert Palm
Jonas Landgård
Rut Amberntsson
Majken Amberntsson
Elsa Amberntsson
Hanna Amberntsson
Johan Herbst
Emma Herbst
Felix Herbst
Frida Herbst
Gunilla Boman
Martin Juhlin
Klara Juhlin
Ludvig Juhlin
Gustav Juhlin
Karin Andersson

 

2021-06-27

Idrefjällveckan light - Område 4 – Idre Fjäll Stugbyn, SPRINT

Hans Westman
Elisabeth Westman
Hampus Westman
Gunilla Boman
Tommy Boman

 

2021-06-27

Idrefjällveckan light - Område 5 – Åskvitan, MEDEL

Hans Westman
Elisabeth Westman
Hampus Westman
Tommy Boman
Mattias Löfqvist
Selma Löfqvist
Erica Löfqvist
Eva Palm
Elin Palm
Robert Palm
Jonas Landgård
Rut Amberntsson
Majken Amberntsson
Elsa Amberntsson
Hanna Amberntsson
Johan Herbst
Emma Herbst
Felix Herbst
Frida Herbst
Gunilla Boman
Martin Juhlin
Klara Juhlin
Ludvig Juhlin
Gustav Juhlin
Karin Andersson

 

2021-06-27

Idrefjällveckan light - Område 6 – Skidstadion, MEDEL

Hans Westman
Elisabeth Westman
Hampus Westman
Tommy Boman
Mattias Löfqvist
Selma Löfqvist
Erica Löfqvist
Eva Palm
Elin Palm
Robert Palm
Jonas Landgård
Rut Amberntsson
Elsa Amberntsson
Majken Amberntsson
Hanna Amberntsson
Johan Herbst
Emma Herbst
Felix Herbst
Frida Herbst
Gunilla Boman
Martin Juhlin
Klara Juhlin
Ludvig Juhlin
Gustav Juhlin
Karin Andersson

 

2021-06-27

VOF Ungdom, Rikslägret Sommar 2021 Idre

Elsa Amberntsson
Leopold Olofsson
Rasmus Viertel
Elin Palm
Oscar Noring
Maria Stenberg
Irma Malmström
Elvira Björnberg
Nova Sahlén
Gustav Juhlin
Ludvig Juhlin
Martin Juhlin
Jan Noring
Robert Palm
Johan Sundén
Hugo Zetterberg

 

2021-06-30

Idrefjällveckan light - Område 3 – Nordliften, LÅNG (från 30/6)

Hans Westman
Elisabeth Westman
Hampus Westman
Mattias Löfqvist
Erica Löfqvist
Selma Löfqvist
Johan Herbst
Emma Herbst
Felix Herbst
Frida Herbst
Tommy Boman
Gunilla Boman
Martin Juhlin
Klara Juhlin
Ludvig Juhlin
Gustav Juhlin
Karin Andersson

 

2021-07-02

3+3 i Sälen, Medeldistans

Jonas Jensen-Tornehed
Cecilia Välijeesiö
Eva Wadman
Per Wadman
Per Sundström
Inger Gunnarsson
Niclas Ahlström
Leopold Olofsson
Maximilian Olofsson
Lars Olofsson
Catharina Dahlmark
Elin Dahlmark
Lena Törnqvist
Robert Palm
Elin Palm
Eva Palm
Jan Viklund
Stefan Törnqvist
Hanna Sundström
Lill Nallgård
Bo Andersson
Gullan Andersson
Erik Palm
Tobias Dahlmark
Sixten Törnqvist
Sixten Slagbrand
Maja Ahlström
Cecilia Einarsson
Hanna Amberntsson
Elsa Amberntsson
Majken Amberntsson
Elin Nallgård

 

2021-07-03

3+3 i Sälen, Långdistans

Cecilia Välijeesiö
Per Wadman
Eva Wadman
Per Sundström
Inger Gunnarsson
Niclas Ahlström
Felix Herbst
Frida Herbst
Lars Olofsson
Maximilian Olofsson
Leopold Olofsson
Malena Ahlström
Joakim Ahlström
Maja Ahlström
Catharina Dahlmark
Elin Dahlmark
Robert Palm
Eva Palm
Elin Palm
Jan Viklund
Stefan Törnqvist
Lena Törnqvist
Hanna Sundström
Lill Nallgård
Bo Andersson
Gullan Andersson
Erik Palm
Tobias Dahlmark
Sixten Törnqvist
Sixten Slagbrand
Cecilia Einarsson

 

2021-07-04

3+3 i Sälen, Medeldistans

Jonas Jensen-Tornehed
Cecilia Välijeesiö
Eva Wadman
Per Wadman
Per Sundström
Inger Gunnarsson
Niclas Ahlström
Felix Herbst
Frida Herbst
Maximilian Olofsson
Leopold Olofsson
Lars Olofsson
Malena Ahlström
Joakim Ahlström
Maja Ahlström
Lena Törnqvist
Catharina Dahlmark
Elin Dahlmark
Robert Palm
Elin Palm
Eva Palm
Jan Viklund
Stefan Törnqvist
Hanna Sundström
Lill Nallgård
Erik Palm
Tobias Dahlmark
Sixten Törnqvist
Sixten Slagbrand
Cecilia Einarsson
Karin Andersson
Martin Juhlin
Gustav Juhlin
Ludvig Juhlin
Klara Juhlin
Hanna Amberntsson
Elsa Amberntsson
Majken Amberntsson
Ulf Hamrefors
Henrik Hamrefors
Elin Nallgård

 

2021-07-05

OK Ravinens Trekvällars

Johan Herbst
Emma Herbst
Felix Herbst
Frida Herbst

 

2021-07-10

Fäbodloppet 2-dagars, dag 1

Johan Herbst
Felix Herbst
Frida Herbst
Martin Juhlin
Karin Andersson
Gustav Juhlin
Ludvig Juhlin
Klara Juhlin
Erica Löfqvist
Selma Löfqvist
Mattias Löfqvist
Elin Palm
Robert Palm
Eva Palm
Erik Palm
Per Sundström
Lill Nallgård
Per Erik Fogel
Kerstin Sundberg

 

2021-07-11

Fäbodloppet 2-dagars, dag 2

Mattias Löfqvist
Selma Löfqvist
Erica Löfqvist
Johan Herbst
Felix Herbst
Frida Herbst

 

2021-07-11

Tivedsmedeln Ösjönäs

Ulf Hamrefors
Henrik Hamrefors

 

2021-08-07

Grövelsjöorienteringen Etapp 1 Nybo

Klas Lindgren

 

2021-08-08

Grövelsjöorienteringen Etapp 2 Nybo

Klas Lindgren

 

2021-08-10

Grövelsjöorienteringen Etapp 3 Lövåsen

Anna Lindgren
David Lindgren
Kristina Lindgren
Pontus Lindgren
Mattias Löfqvist
Selma Löfqvist
Erica Löfqvist

 

2021-08-11

Grövelsjöorienteringen Etapp 4 Valdalsbygget

Anna Lindgren
Kristina Lindgren
Pontus Lindgren
David Lindgren
Mattias Löfqvist
Selma Löfqvist
Erica Löfqvist

 

2021-08-13

Världscupen, publiktävling, dag 1, medel

David Lindgren
Anna Lindgren
Pontus Lindgren
Kristina Lindgren
Mattias Löfqvist
Selma Löfqvist
Marcus Arnoldsson
Sixten Slagbrand

 

2021-08-14

Världscupen, publiktävling, dag 2, lång

David Lindgren
Anna Lindgren
Kristina Lindgren
Pontus Lindgren
Mattias Löfqvist
Selma Löfqvist
Marcus Arnoldsson
Sixten Slagbrand

 

2021-08-15

Världscupen, publiktävling, dag 3, medel

David Lindgren
Anna Lindgren
Kristina Lindgren
Pontus Lindgren
Marcus Arnoldsson
Sixten Slagbrand