VSOK Logga

Anmälda

Här finns alla VSOKare som är anmälda till nån tävling listade.

Det kan hända att en och annan tävling med speciell anmälningsprocedur inte finns med.

2016-08-25

Veteran-OL Landskapsmatch

Kurt Elvén
Ulf Lindgren
Per Erik Fogel
Kerstin Sundberg
Roland Sturk
Lars-Erik Rask
Lars Ahlström
Lennart Karlén
Jouko Taskinen
Torsten Lund
Bo Löwegren
Kurt Zander
Björn Ekholm
Rune Vikman
Margareta Löfqvist
Kennet Löfqvist
Leif Zettervall
Kuno Österlund
Per Haeppling
Liz Porteous
Lennart Öberg
Rolf Svensson
Hans Greijer
Bernt Åström

 

2016-08-26

DM Natt Dalarna och Öppna Falumästerskap med ungdomskrets

Klas Lindgren

 

2016-08-27

OK Tor-kampen

Per Erik Fogel
Kerstin Sundberg

 

2016-08-27

OL-rounden, dag 1, lång

Eva Ode
Alexander Thulin
Vilma Thulin
Hanna Thulin
Kristian Fell
Robin Bergroth
Josiah Bergroth
Elias Jeb Bergroth
Kajsa Bergroth
Hans-Erik Skalberg
Malena Ahlström
Maja Ahlström
Joakim Ahlström
Emil Ahlström
Kristina Lindgren
Anna Lindgren
Pontus Lindgren
Hans Andersson
Stella Älvegran
Camilla Älvegran
Teodor Älvegran
Angelina Älvegran
Anders Älvegran
Felix Slagbrand
Sixten Slagbrand
Hanna Hermann
Alicia Hermann
Per Hermann
Per Sundström
Annika Sundström
Hanna Sundström
Felicia Sahlén
Nova Sahlén
Pernilla Sahlén
Inger Gunnarsson
Mikael Davidsson
Annika Davidsson
Sofie Thornell
Simon Svensson
Jennifer Svensson
Disa Svensson
Rune Vikman
Lars-Erik Rask
Dennis Asp
Simon Österlund
Markus Österlund
Anders Österlund
Dan Österlund
Kuno Österlund
Andreas Näslund
Elis Wiklund
Klara Åkerman Sjöström
Kalle Åkerman Sjöström
Thomas Andersson
Per Wadman
Eva Wadman
Mats Thulin
Elvira Björnberg
Lovisa Björnberg
Tobias Dahlmark
Elin Dahlmark
Kajsa Hall
Amanda Hall
Fanny Andersson
Lill Nallgård
Elin Nallgård
Margareta Löfqvist
Kennet Löfqvist
Jan Viklund
Rasmus Viertel
Julia Viertel
Cecilia Einarsson
Kasper Westman
Magnus Limbäck
Elsa Limbäck
Alva Limbäck
Emilia Brangefält
Martin Sandqvist
Carl Sandqvist
Erik Nallgård
Tamás Szüts
Ida Larsson
Catarina Larsson
Magnus Larsson
Karin Sandqvist
Albin Åkerström
Johanna Breivold
Jon Breivold
Elin Breivold

 

2016-08-28

MtbO, Öppna Falumästerskap, medel

Ludvig Kärreby
Linda Kärreby

 

2016-08-28

OL-rounden, dag 2, medel

Hans-Erik Skalberg
Hanna Thapper
David Thapper
Maja Ahlström
Joakim Ahlström
Emil Ahlström
Malena Ahlström
Hans Andersson
Stella Älvegran
Camilla Älvegran
Teodor Älvegran
Angelina Älvegran
Anders Älvegran
Per Haeppling
Per Sundström
Annika Sundström
Hanna Sundström
Mikael Davidsson
Annika Davidsson
Carl Näslund
Lars-Erik Rask
Kuno Österlund
Andreas Näslund
Sixten Slagbrand
Göran Andersson
Elis Wiklund
Felix Slagbrand
Klara Åkerman Sjöström
Kalle Åkerman Sjöström
Per Erik Fogel
Kerstin Sundberg
Gunilla Boman
Leopold Olofsson
Johan Ahlström
Lucas Ahlström
Anna Nygård
Simon Svensson
Sofie Thornell
Joel Svensson
Disa Svensson
Jennifer Svensson
Margareta Löfqvist
Kennet Löfqvist
Sixten Törnqvist
Stefan Törnqvist
Andreas Eriksson
Carl Byman
Kasper Westman
Catharina Ekman
Tomas Lindqvist
Samuel Lindqvist
Maja Holmgren

 

2016-08-30

KM OKÖ,V/Ö OL, WOK (Medel) och IBM/ESIK/SEB (Lång)

Jan Viklund

 

2016-09-02

DM, natt, Södermanland

Jan Viklund

 

2016-09-03

DM, medel, Västmanland

Lars Jakobsson
Vilma Thulin
Hanna Thulin
Eva Ode
Alexander Thulin
Jonna Fors
Maja Ahlström
Malena Ahlström
Joakim Ahlström
Emil Ahlström
Anna Lindgren
Pontus Lindgren
Kristina Lindgren
David Lindgren
Henrik Hamrefors
Ulf Hamrefors
Fredrik Hamrefors
Anna Zetterberg
Johan Sundén
Annika Davidsson
Felix Slagbrand
Sixten Slagbrand
Cecilia Einarsson
Carl Näslund
Margareta Löfqvist
Kennet Löfqvist
Berit Nylin
Andreas Näslund
David Thapper
Hanna Thapper
Tore Kangas
Alfred Lönn
Per Sundström
Annika Sundström
Hanna Sundström
Nova Sahlén
Felicia Sahlén
Fanny Andersson
Lena Törnqvist
Sixten Törnqvist
Stefan Törnqvist
Martin Sandqvist
Carl Sandqvist
Niclas Ahlström
Inger Gunnarsson
Per Kärreby
Linda Kärreby
Hans-Erik Skalberg
Erik Palm
Elin Palm
Robert Palm
Gun Millinger
Anders Millinger

 

2016-09-03

MtbO, Köping-Kolsva

Stina Björnberg
Thomas Andersson
Anders Sahlén
Pernilla Sahlén
Daniel Björnberg
Linda Kärreby
Per Kärreby
Eva Palm
Per Sundström

 

2016-09-04

DM, lång, Södermanland

Jan Viklund

 

2016-09-04

DM, lång, Västmanland

Lars Jakobsson
Hanna Thulin
Vilma Thulin
Eva Ode
Jonna Fors
Maja Ahlström
Joakim Ahlström
Malena Ahlström
Emil Ahlström
Anna Lindgren
Kristina Lindgren
Pontus Lindgren
David Lindgren
Henrik Hamrefors
Fredrik Hamrefors
Ulf Hamrefors
Johan Sundén
Anna Zetterberg
Annika Davidsson
Felix Slagbrand
Sixten Slagbrand
Cecilia Einarsson
Torsten Lund
Carl Näslund
Margareta Löfqvist
Kennet Löfqvist
Berit Nylin
Andreas Näslund
Alfred Lönn
Hanna Sundström
Per Sundström
Annika Sundström
Nova Sahlén
Pernilla Sahlén
Fanny Andersson
Sixten Törnqvist
Stefan Törnqvist
Martin Sandqvist
Carl Sandqvist
Inger Gunnarsson
Hans-Erik Skalberg
Erik Palm
Robert Palm
Eva Palm
Elin Palm

 

2016-09-09

DM, natt, Västmanland

Jan-Olov Bergman
Alfred Lönn
Sixten Törnqvist
Stefan Törnqvist
Klas Lindgren
Cecilia Einarsson
Jonna Fors
Margareta Löfqvist
Henrik Hamrefors
Ulf Hamrefors
Fredrik Hamrefors

 

2016-09-10

GVG höstläger och DM-stafett

Eva Palm
Alexander Thulin
Robert Palm
Elin Palm
Pernilla Sahlén
Eva Ode
Alicia Hermann
Pär Wiklund
Anna Hall
Daniel Björnberg
Per Hermann
Carl Sandqvist
Kajsa Hall
Vilma Thulin
Elis Wiklund
Hanna Thulin
Erik Palm
Sixten Slagbrand
Hanna Hermann
Fanny Andersson
Simon Svensson
Sofie Thornell
Lovisa Björnberg
Elvira Björnberg
Nova Sahlén

 

2016-09-11

DM Stafett

Disa Svensson
Jennifer Svensson
Kalle Åkerman Sjöström
Jan Viklund
Johan Sundén
Ida Larsson
Andreas Näslund
Anna Zetterberg
Klara Åkerman Sjöström
Robert Palm
Martin Sandqvist
Noa Sjöstrand
Kasper Westman
Lucas Ahlström
Daniel Björnberg
Tobias Dahlmark
Elin Dahlmark
Sofi Thorsell
magnus larsson
Eva Ode
Kristina Lindgren
Pontus Lindgren
David Lindgren
Anna Lindgren
Ulf Hamrefors
Hanna Sundström
Fredrik Hamrefors
Henrik Hamrefors
Sixten Törnqvist
Inger Gunnarsson
Emma Helmersson
Maja Ahlström
Emil Ahlström
Johan Ahlström
Cecilia Einarsson
Jonna Fors
Felicia Sahlén
Per Sundström

 

2016-09-16

Ungdoms-SM, sprint

Johanna Breivold
Klara Berglund
Sixten Törnqvist
Fredrik Hamrefors
Elin Dahlmark
Elsa Limbäck
Markus Österlund
Noa Sjöstrand
Andreas Näslund
Pontus Lindgren
Maja Holmgren

 

2016-09-16

Ungdoms-SM, sprint, publiktävling

Stefan Törnqvist

 

2016-09-17

Arosträffen, medel

Hanna Thulin
Alexander Thulin
Vilma Thulin
Robin Bergroth
Kajsa Bergroth
Josiah Bergroth
Elias Jeb Bergroth
Hanna Thapper
David Thapper
Maja Ahlström
Emil Ahlström
Felix Slagbrand
Sixten Slagbrand
Tobias Dahlmark
Carl Sandqvist
Tamás Szüts

 

2016-09-17

SM, lång

Emma Helmersson
Alfred Lönn
Jonna Fors
Henrik Hamrefors
Sandra Näslund

 

2016-09-17

Ungdoms-SM, lång

Johanna Breivold
Klara Berglund
Sixten Törnqvist
Fredrik Hamrefors
Elin Dahlmark
Elsa Limbäck
Markus Österlund
Noa Sjöstrand
Andreas Näslund
Pontus Lindgren
Maja Holmgren

 

2016-09-17

Ungdoms-SM, lång, publiktävling

Stefan Törnqvist

 

2016-09-18

Arosträffen, lång

Josiah Bergroth
Robin Bergroth
Kajsa Bergroth
Elias Jeb Bergroth
Maja Ahlström
Emil Ahlström
Sixten Slagbrand
Felix Slagbrand
Tobias Dahlmark
Carl Sandqvist

 

2016-09-23

SM, medel

Emma Helmersson
Alfred Lönn
Jonna Fors
Fredrik Hamrefors
Henrik Hamrefors
Sandra Näslund

 

2016-09-25

SM Stafett

Emma Helmersson
Sandra Näslund
Alfred Lönn
Jonna Fors
Henrik Hamrefors
Fredrik Hamrefors

 

2016-09-25

Skräddartorpsträffen

David Thapper
Hanna Thapper
Joakim Ahlström
Maja Ahlström
Malena Ahlström
Emil Ahlström
Felix Slagbrand
Sixten Slagbrand
Björn Ekholm
Klas Lindgren
Cecilia Einarsson

 

2016-09-29

Ledningslöpet

Per Sundström
Annika Sundström
Anders Rooth
Hanna Sundström
Gunilla Boman
Per-Olof Sjöström
Lena Törnqvist
Sixten Törnqvist
Ulf Hamrefors
Henrik Hamrefors
Stefan Törnqvist

 

2016-10-08

25 Manna

Robert Palm
Eva Palm
Gunilla Boman
Maja Ahlström
Rickard Svensson
Eva Ode
Annika Davidsson
Elsa Limbäck
Alva Limbäck
Henrik Ortman
Sofie Thornell
Simon Svensson
Emil Ahlström
Malena Ahlström
Johanna Breivold
Joakim Ahlström
magnus larsson
ida larsson
Hans Westman
Sofi Thorsell
Elin Dahlmark
Lucas Ahlström
Anna Nygård
Kasper Westman
Jonas Jensen-Tornehed
Sandra Näslund
ANDERS Rooth
Andreas Näslund
catarina larsson
Anna Zetterberg
Johan Sundén
Noa Sjöstrand
Jan Viklund
Disa Svensson
Jennifer Svensson
Klara Berglund
David Lindgren
Kristina Lindgren
Jan-Olov Bergman
Ola Torstensson
Jonna Fors
Inger Gunnarsson
Pontus Lindgren
Sara Hamrefors
Hanna Sundström
Annika Sundström
Sixten Törnqvist
Fredrik Hamrefors
Ulf Hamrefors
Henrik Hamrefors
Erik Nallgård
Elin Nallgård
Kalle Åkerman Sjöström
Thomas Andersson
Per Wadman
Klara Åkerman Sjöström
Cecilia Einarsson
Emma Helmersson
Johan Ahlström
Eva Wadman
Pernilla Sahlén
Anna Hall
Alfred Lönn
Amanda Hall
Lars Hall
Anders Sahlén
Felicia Sahlén
Per Sundström